ˮSektörler Farklı, Tercihler Aynı DTSOˮ
COVİD-19 TEDBİR VE DESTEKLERİ

 

Kredi Kartıyla Ödenebilen Vergi Türlerinin Kapsamı Genişletilmiştir


Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan 30.03.2020 tarihli duyuruya göre; kredi kartıyla ödenebilen vergi türlerinin kapsamı genişletilmiştir.

 

Yapılan düzenleme sonucunda yeni eklenen vergi türleriyle beraber anlaşmalı bankaların kredi kartları ile İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden yapılabilmesi mümkündür.

 

Ayrıca Türkiye Halk Bankası A.Ş. Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.  ve T.C. Ziraat Bankası AŞ’ye ait banka kartlarıyla, vergi dairelerince tahsil edilen tüm vergi, harç ve idari para cezası vb. ödemelerin İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden yapılabilmesi mümkündür.

 

İnteraktif Vergi Dairesinin web sürümü ve mobil uygulaması (GİB Mobil) üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde haftanın her günü 02:00-23:45 saatleri arasında kredi kartları/banka kartlarıyla ödeme yapılabilmektedir.

 

 

 

DTSO

1926 yılında kurulmuş olan Odamız; Dörtyol ve Payas İlçelerimizde 2200 aktif kayıtlı üyesi ile ticaret ve sanayi alanında meslek kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. 1926 yılında çarşı meydanında zemin katta kurulmuş olan Odamız, 2006 yılının son aylarında Odamız Yönetim Kurulunun yoğun çalışmaları sonucunda Milli Savunma Bakanlığından alınan arsa üzerine, 2008 yılı ortalarında 500 m2 oturum alanıyla 4 kat 2046 m2 olarak inşasına başlanmış ve 2010 yılında yeni hizmet binamızda üyelerine hizmet vermeye başlamıştır...

DTSO HAKKINDA...

Tüm Hakları Saklıdır © Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Powered By ©YSF